Kultura v ArtGenu

Umělecké pojetí kanceláří ArtGen Vás zaujme na první pohled. Prostory Artgenu jsou oživovány výstavami, koncerty, módními přehlídkami či netradičními prezentacemi současných českých a světových umělců. Setkat se tak v ArtGenu můžete s pravidelnými výstavami pořádanými Novou galerií, s designerem Jakubem Berdychem, sochařem Janem Novotným, malířem Janem Uldrychem nebo módní návrhářkou Evou Brzákovou.

Výstavy na recepci

Ve spolupráci s Novou galerií je pro návštěvníky ArtGenu otevřen netradiční výstavní prostor na recepcích se silným výstavním programem. Obrazy, sochy, videoinstalace či umělecké happeningy českých a zahraničních autorů od nejmladší generace po etablované špičky současné umělecké scény.

Galerie pod širým nebem

Nádvoří mezi budovou Art a Gen jako živý veřejný prostor, kterým rádi projdete, kde se posadíte na kávu, poslechnete báseň a prohlédnete si venkovní sochařskou expozici.

Nová galerie v ArtGenu

Protože v ArtGenu nejsme svázáni typickými galerijními prostory, umožňuje nám to ve výstavním programu poměrně široké kurátorské možnosti - od výstavních projektů etablovaných autorů, po výstavy, které budou výzvou a šancí pro začínající autory. Stěžejním prvkem jsou výstavy na recepcích, kde v rámci pravidelných výstav prezentujeme převážně dvojrozměrná díla malířů, fotografů a vizuálních umělců. Dvůr mezi dvěma budovami je přímo stvořený pro sochařské výstavy.

Domluvit si 
prohlídku

Přijďte se na kanceláře podívat osobně a dejte si s námi kafe. Provedeme vás budoucností vaší firmy. V souvislosti s přístupem na Stránky nejste povinni poskytnout společnosti své osobní údaje, ani např. elektronickou adresu. Pokud při případné komunikaci mezi Vámi a společností získá společnost z povahy věci Vaše kontaktní údaje, pak je společnost nepoužije k jinému účelu, než k případné komunikaci s Vámi.

Zavřit