Retrospektiva umění v ArtGenu

Výstava
ArtMoney

Budova ArtGen Office Gallery v pražských Holešovicích znovu ožila uměním. Rozvíjí tak unikátní koncept kancelářské galerie, která spojuje život v práci a život mimo ní. Od začátku května do konce září je v ArtGen Office Gallery instalována unikátní výstava ArtMoney, která představuje pomocí exponátů propojení dvou světů – světa umění a světa peněz – očima výtvarníka Pavla Šťastného, ekonoma Tomáše Sedláčka a dalších osobností ze světa ekonomie a peněz.

Exponáty návštěvníkům dokážou netradiční formou, do jaké míry jsou peníze nedílnou součástí našeho každodenního života, stejně jako jídlo a vzduch. Donutí je zamyslet se, že přinášejí pozitiva i negativa, a ukážou, jak moc je mají rádi a jak lidstvo odedávna fascinují.

Souhrné informace

  • trvání Květen - Září 2017
  • místo Budova Art
    Budova Gen

Domluvit si 
prohlídku

Přijďte se na kanceláře podívat osobně a dejte si s námi kafe. Provedeme vás budoucností vaší firmy. V souvislosti s přístupem na Stránky nejste povinni poskytnout společnosti své osobní údaje, ani např. elektronickou adresu. Pokud při případné komunikaci mezi Vámi a společností získá společnost z povahy věci Vaše kontaktní údaje, pak je společnost nepoužije k jinému účelu, než k případné komunikaci s Vámi.

Zavřit