Plzeň v kostce

Výstava umění
Plzeň v kostce

Výstava studentů a absolventů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni.

Kurátorka výstavy Kristýna Šraierová

Plzeň v kostce představuje tvorbu mladé generace autorů oboru malířství a sochařství z Plzně. Pojítkem mezi jejich tvorbou je osobitý a individuální přístup ke zpracování témat, která je zajímají. Své pocity, myšlenky a názory vyjadřují prostřednictvím uměleckého media,které jim nabízí nekonečné množství variant, jak promluvit k divákovi.

Autorka Alice Šamalíková ve svých malbách nabízí možnost návratu do dětství a Eva Stejskalová se ve své tvorbě obrací k přírodě. Malířka Kristýna Šraierová vypráví o cestě životem. Vojtěch Tupý maluje obrazy vyzařující energii, kterou do nich vkládá a objekty Františka Dvořáka zkoumají proces rozpadu budov.

Souhrné informace

  • trvání Od srpna 2015
  • místo Budova Art
    Argentinská 4, Praha 7

Domluvit si 
prohlídku

Přijďte se na kanceláře podívat osobně a dejte si s námi kafe. Provedeme vás budoucností vaší firmy. V souvislosti s přístupem na Stránky nejste povinni poskytnout společnosti své osobní údaje, ani např. elektronickou adresu. Pokud při případné komunikaci mezi Vámi a společností získá společnost z povahy věci Vaše kontaktní údaje, pak je společnost nepoužije k jinému účelu, než k případné komunikaci s Vámi.

Zavřit