title

Festival architektury
Open House Praha

Vážení,

rádi bychom Vám srdečně poděkovali za Vaši důvěru a účast na festivalu architektury Open House Praha, který se konal o víkendu 16.–17. května 2015. Vaše přízeň je pro nás o to cennější, že se jednalo o první ročník. I díky Vám se nám podařilo úspěšně představit koncept Open House v České republice a pevně věříme, že jsme založili tradici.

Festivalový víkend přinesl nečekaně silný ohlas. Třiatřicet otevřených budov zaznamenalo 35 tisíc návštěv – 20 tisíc v sobotu a 15 tisíc v neděli. Většina lidí navštívila hned několik objektů a řada účastníků kvůli festivalu přijela do Prahy i ze vzdálených měst. Lidé měli zájem jak o historické, tak moderní stavby; fronty se v průběhu dní tvořily na všech místech. Budova ArtGen zaznamenala celkem 1030 návštěv, z toho: 480 v sobotu, 550 v neděli.

Od široké veřejnosti jsme obdrželi velmi pozitivní reakce, a to již během víkendu. Další pochvalné vzkazy přicházejí emailem i na Facebooku a Twitteru. Skvělý ohlas máme i od téměř stovky obětavých dobrovolníků, kteří pomáhali zajistit prohlídky v otevřených budovách.

Tyto skvělé výsledky nám dodávají energii ihned se vrhnout do přípravy dalšího ročníku. Již nyní začínáme přemýšlet o tom, jak festival v příštím roce rozvinout. K tomu potřebujeme Vaši zpětnou vazbu – budeme rádi, pokud se s námi podělíte o dobré i špatné zkušenosti a případné nápady na zlepšení. Každý poznatek je pro nás obzvlášť teď v začátcích opravdu cenný.

Máme před sebou spoustu plánů a budeme rádi, pokud v následujícím roce Vaši budovu opět otevřete veřejnosti. Těšíme se na spolupráci při přípravách Open House Praha 2016.

Se srdečným pozdravem,

Andrea Šenkyříková
produkce festivalu

Souhrné informace

  • trvání Květen 2015
  • místo Budova ArtGen
    Argentinská 4, Praha 7

Domluvit si 
prohlídku

Přijďte se na kanceláře podívat osobně a dejte si s námi kafe. Provedeme vás budoucností vaší firmy. V souvislosti s přístupem na Stránky nejste povinni poskytnout společnosti své osobní údaje, ani např. elektronickou adresu. Pokud při případné komunikaci mezi Vámi a společností získá společnost z povahy věci Vaše kontaktní údaje, pak je společnost nepoužije k jinému účelu, než k případné komunikaci s Vámi.

Zavřit